zasilkovna_logo-banner-900px_XL.jpg

Dodací podmínky

Dodání na adresu
Příplatek za dobírku
(Dobírku pouze po domluvě)

89,- CZK
29,- CZK

Doprava a platby

 

Způsob platby

  1. Hotově při převzetí

  2. Dobírka

  3. Bankovním převodem. Dodavatel upozorňuje zákazníka, že zboží je expedováno až po připsání částky na účet dodavatele! (Pro rychlé vyřízení objednávky proto doporučujeme zvolit dobírku). Pokud nebude objednávka uhrazena do 7 pracovních dnů, bude objednávka automaticky stornována. Údaje pro bankovní převod v Kč: Číslo účtu: 2001931594/2010, číslo objednávky slouží jako variabilní symbol platby.

 

Online platby pro nás zajišťuje https://www.comgate.cz/cs/online-platby ComGate. Poskytovatel služeb, společnost ComGate Payments, as, je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby prováděné prostřednictvím platební brány jsou plně zabezpečené a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob platby online. Přejděte do  https://www.comgate.cz/cs/online-platby ComGate, zadejte číslo své karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno  3D Secure, takže budete pravděpodobně vyzváni k zadání číselného kódu, který obdržíte SMS zprávou z vaší banky.

 

 

 

 

Online bankovním převodem

Okamžitá platba přes internetové bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kde se jako obvykle přihlásíte a potvrdíte dříve připravený platební příkaz.

 

​Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena obratem, objednávku bez prodlení vyřídíme.

 

Kontakt

Společnost ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel:  +420 228 224 267

comgate-karetni-loga.png